2 каньйони за 2 вікенди – Коростишівськй кар’єр та Буцький каньйон


Буцький каньйон

букиКримсько-карпатські гірські пейзажі у 2,5 годинах від Києва. Нас не полишала ностальгія по Криму і відчуття місця сили. 30-метрові гранітні скелі, густий ліс, тиша і звуки річки, що тече між камінням – незрівнянно. Річка цієї «Маленької Швейцарії» вже зацвіла, але можна засмагати біля водопаду, що під мостом на в’їзді на територію заповідника. Водичка там не застоюється и приємно лоскоте пузо ).

Що там робити? – ці місця не менш популярні – альпінізм і стрибки з відвісних скель бачили на власні очі. Для любителів незвичних «пригод» – можна полазити на закинутій електростанції та відвідати сільську дискотеку у Жашкові )))). Загалом, щоб обійти всю територію каньйону нам знадобився цілий день.

Як доїхати? – Одеською трасою до з’їзду на Жашків, там селом прямо до знаку на Буки. Гео-метки 50˚22'6"n, 29˚11'37"e

Поради – місць для стоянки там не так вже і багато, тим паче в спекотні літні дні. Ми стояли біля закинутої електростанції, але, повірте, якщо вам пощастить, є місця і набагато кращі. Якщо є загроза дощу, не радимо ставати на привабливій галявині на правому березі річки – там зсуви і багнюка, а витягати ваш автомобіль доведеться трактором, або стояти 3-4 дні. І не повторюйте наших помилок – відправляйтеся раніше, щоб не потрапити в затори на Одеській трасі.

Наша країна ще не вся нами розвідана, тому ми відправляємося далі, а вас будемо тримати в курсі подій. Радимо не змарнувати теплі вихідні, що лишилися цього року і подорожувати!

За два минулі тижні ми вирішили розвідати найпопулярніші місця для 2-денного відпочинку на вихідних серед киян. Отже, купуємо необхідні продукти, складаємо намети і грузимо все це, бажано, в автомобіль, а в менш комфортному варіанті – в рюкзак.

Коростишівський кар’єр та Замок Радомисль.

kor2Масштабне та чисте місце – кар’єр створений для видобутку граніту, а нині, нам туристам на радість, затоплений. Висота скель тут досягає близько 10 метрів, а глибина штучного озера, кажуть, до 40 м. В народі це місце ще називають кар’єр «Високий камінь». Інших відпочивальників, альпіністів та «ниряльників» зі скель у воду навколо нас вистачало, але цей факт ніяк не вплинув на чудовий відпочинок. Крім того нам пощастило стати свідками весільної церемонії – дивне було видовище – святкові молоді серед пелюсток троянд фотографуються на фоні кар’єру та купки людей у трусах біля своїх наметів та багать ;))

Що там робити? – засмагати на скелях, лазити по скалах (якщо спорядження дозволяє) або просто стрибати з них, купатися в чистій воді, вечеряти біля багаття та насолоджуватися лісом. Ідеально для тих, хто хоче полінуватися та відновитися за вихідні на природі!

Поради – виїздіть із Києва чим раніше вранці, тим краще. А взагалі ідеально – в п’ятницю звечора. Людей там багато, а так зможете зайняти гарне місце для табору. Мої поради – стояти справа (якщо дорога за вами) під скелею прямо біля води, там є невеличкий спуск, рівні місця під намет і тінь від дерев. А якщо там зайнято і людей купа, їдьте одразу на галявину з високої сторони кар’єру – там чарівний хвойний ліс і не почуєте пісень «чужиє губи тебя ласкают», що лунає біля води вночі.

Як доїхати? – від Києва їхали Житомирською трасою, з неї звернули наліво по знаку на Коростишів (від Києва десь кілометрів 80), після з”їзду другий поворот наліво. Там прямо путівцем до кар’єру.

Замок_РадомысльДорога назад – «відкладіть» собі 2 години і відвідайте Замок Радомисль. Поворот на Радомишль одразу за КП по Житомирській трасі (з’їзд на міст). Звідти прямо через місто до, здається, єдиного там світлофора і наліво – виїдете прямо на замок. Вхід на територію і у середину – 50 грн з дорослого та 25 зі студентів, дітей та пенсіонерів. Територія надзвичайно гарна, як і сам замок, з чудовим краєвидом. Нам шалено не пощастило з екскурсоводом, тому краще, мабуть, відкрийте вікіпедію і не ризикуйте втратити годину на занудного гіда-профана. Всередині величезна колекція витворів мистецтва іконопису та реставрація процесу виробництва паперу. А любителі пива – їдьте за замок прямо дорогою і потрапите на Радомишльський пивний завод

Тут ще цікавого:

logo-1

9a4171cdd37a15c5942089eed6f69e9a

theTrip – спільнота просунутих мандрівників

Ставай одним із нас – аби пройти ініціацію достатньо заповнити форму нижче:E-mail: