9 корисних порад мандрівникам від Пауло Коельо


The following two tabs change content below.
Перетворюю travel-мрії у реальність :)

Останні статті Таня Абрамова ( see all)

fyd_1_large

Дивовижні поради мандрівникам щодо того як справді насолодитись подорожжю та збагатити свою душу дає письменник Пауло Коельо у своєму блозі.

1. Уникайте музеїв. Порада здається абсурдною, але з іншого боку, хіба не цікавіше дізнатись про теперішнє, а не про минуле якщо знаходишся у новому місті? Дорослі люди відчувають обов’язок відвідувати музеї лише через те, що їх так навчали знайомитись із культурою у дитинстві. Звісно відвідувати музеї також важливо, але це займає багато часу. І ви маєте дійсно знати що саме ви хочете побачити, інакше Ви покинете музей із відчуттям того, що ви бачили декілька значущих речей для свого особистого життя, точно так і не збагнувши яких саме.

2. Розважайтесь у барах. Справжнє життя міста відкривається у барах, не у музеях. Не мається на увазі нічні клуби, але бари у яких збираються місцеві аби трохи відпочити та поговорити на важливі та не дуже теми, де вони завжди відкриті до приємної бесіди. Купіть газету та насолодіться спогляданням притоку та відтоку людей у закладі. Якщо хтось захоче зав’язати із Вами бесіду, навіть можливо трохи дурненьку, приєднайтесь. Не варто судити книгу за її обкладинкою.

3. Будьте відкритими. Найкращим гідом виявиться людина місцева, що живе містом та знає про нього все, пишається ним, але при цьому не працює на жодну турагенцію. Просто вийдіть на вулицю, та запитайте щось у людини, що Вам сподобалась (Де знайти? Як дістатись до?). якщо із цією людиною не вийде, спробуйте запитати іншу – даю гарантію, що під кінець дня Ви знайдете собі чудову компанію.

4. Подорожуйте наодинці або зі своєю коханою людиною. Лише таким чином Ви зможете залишити свою країну по-справжньому. Подорожуючи групою ви будете закордоном говорити рідною мовою, робитимете те, що Вам скаже лідер групи, а плітки в середині групи стануть для Вас цікавішими за місце яке відвідуєте.

5. Ніколи не порівнюйте! Нічого не порівнюйте – рівень життя, чистоту вулиць, види транспорту, ціни, нічого! Не для того Ви подорожуєте аби довести, що живете краще за інших – ваша ціль дізнатись як живуть у цій країні місцеві та яким життєвим урокам вони можуть Вас навчити.

6. Зрозумійте, що Вас може зрозуміти кожен. Навіть якщо Ви місцевою мовою не володієте: я був у місцях в яких я зовсім не міг перемовитись жодним словом із оточуючими, але завжди знаходилась людяна підтримка, корисні поради, і навіть друзі. Деякі люди думають, що подорожуючи самостійно вони просто загубляться. Переконайтесь, що у вас є візитка із написом адреси Вашого місця проживання. І в найгіршій ситуації просто покажіть її таксистові.

7. Зайвого не купуйте. Витрачайте гроші на речі, що не доведеться нести: квитки на цікаву виставу, запрошення у ресторани, екскурсії.

8. Не намагайтесь побачити весь світ за місяць. Буде набагато цікавіше залишитись у місті на 4-5 днів, аніж відвідати 5 міст за один тиждень. Міста як справжні жінки вимагають часу для того, щоб дати себе спокусити та розкритись у повній красі для Вас.

9. Подорож – це обов’язково пригода. За словами Генрі Міллера: насправді розвідати для себе незнайому церквушку, про яку ніхто раніше й не чув, краще ніж поїхати до самого Риму і відчувати зобов’язання відвідати Сикстинську Капелу разом із іншими 200 000 туристів. Сходити туди все одно варто, але також побродіть вулицями, поблукайте провулками, відчуйте свободу шукати те, чого Ви не знаєте, але якщо знайдете, обов’язково змінить Ваше життя.

Тут ще цікавого:

logo-1

9a4171cdd37a15c5942089eed6f69e9a

theTrip – спільнота просунутих мандрівників

Ставай одним із нас – аби пройти ініціацію достатньо заповнити форму нижче:E-mail:

Ми у соціумі И���