Про нас


2


Нашою метою є формування критичної маси по справжньому щасливих людей :) Тобто все, що ми робимо направлене на допомогу на шляху самоусвідомлення, розкриття себе та розвитку бажання ділитись найкращим з іншими.

Чому саме подорожі? Ми дійсно віримо, що подорожі змінюють людину на краще, а коли змінюється хтось один, то починає на краще змінюватись і весь світ. Де іще можна відчути себе вільним від щоденної обумовленості, коли ти застряг у колі “робочої сансари”? Де іще можна спонтанно розкрити свої таланти, знайти однодумців або відчути свої межі, та в решті решт зрозуміти в чому сенс буття? Все це про про подорожі.

Чи подорожі це найважливіше у житті? Ні, це лише інструмент. Вони лише можуть стати частиною лайфстайлу і допомагати вам робити щось прекрасне для інших, але не можуть бути самоціллю. І ми будемо робити все можливе від нас, аби допомогти вам не тільки глибоко усвідомити себе, але й зрозуміти що саме з цим потім робити :)

В яких фоматах ми працюємо? 

– консультації та навчання по самостійному відкритті Шенгенської візи

–  консультації та навчання по  здійсненню самостійних подорожей

– профорієнтаційні та лайфстайл коучинги та консультації

– проводимо навчальні програми, тревел-клуби, конференції та ін. заходи

Ми також є соціальним підприємництвом, і на залучені кошти створюємо та проводимо безкоштовні навчальні програми для дітей, жінок та переселенців.

Наша команда

09

Таня Абрамова


засновниця та ідейний керівник theTrip.com.ua

 

6

Юля Ісакова


головна по маркетингу

 

2

Рая Кадирова


ідейний помічник

 

free-60-icons-04

Наші експерти та автори


наші мандрівники практики, які допомагають перетворювати тревел мрії інших у реальність або діляться своїми чудовими розповідями з іншими.

 

Всі бажаючі можуть приєднатись – пишіть на hi[at]thetrip.com.ua

logo-1

9a4171cdd37a15c5942089eed6f69e9a

theTrip – спільнота просунутих мандрівників

Ставай одним із нас – аби пройти ініціацію достатньо заповнити форму нижче:


E-mail: