Що потрібно знати про біометричний процес?


The following two tabs change content below.

Іван Войтенко

знайшовши квитки закордон майже задарма, зриваєшся з місця, хоч і не знаєш що там, але знехтувати такою можливістю неможливо.

біометричний процес? відбитки? гм...

Певно, ви вже чули, що при подачі документів для оформлення Шенгенської візи заявнику необхідно особисто з’являтись в консульство або ж пункт прийому візових анкет (в народі візовий центр) для надання біометричних даних.

Що таке біометричні дані? В даному випадку це відбитки десяти або всіх що є пальців та цифрова фотографія.

Як це робиться? Все просто. При подачі анкет та документів ви затримаєтесь на 5 хвилин для нехитрої процедури. Відсканують паспорт, пальці лівої і правої руки.

Для чого це все? Вас запевнять, що все це задля вашої ж безпеки. У Європі кожен день крадуть ідентичності людей (номери соціального страхування, паспортні дані), а якщо не крадуть то підміняють дані й ви можете опинитись в такій ситуації коли ви це не ви, мало того, вас ще й розшукують. Аби завадити такому шахрайству з документами потрібно взяти у вас щось унікальне, таке як відбитки пальців. Але по правді кажучи, все це робиться для того, аби знайти вас, якщо ви щось накоїте будучи закордоном. Європейці просто стогнуть від туристів крадіїв (чи шахраїв). Якщо подумати логічно, той хто може викрасти дані особи в змозі й підмінити відбитки пальців, а це означає вляпатись по серйозному.

А як же туроператори? Отож, навіть якщо хтось не поцікавиться у the Trip як вигідно вирушити у мандрівку самостійно й купиться на “гарячу путівку”, йому все одно доведеться самому йти у консульство, або візовий центр. Самі ж туроператори вимушені розмістити своїх “манагерів” у таких центрах для “допомоги у зборі й підготовці документів”. LOL.

КОРОТКО. Якщо ви не член парламенту, не президент, ви народились до 2003 року й у вас не затерті кислотою відбитки пальців, то однозначно у вас їх знімуть при подачі документів на оформлення візи.


Тут ще цікавого:

logo-1

9a4171cdd37a15c5942089eed6f69e9a

theTrip – спільнота просунутих мандрівників

Ставай одним із нас – аби пройти ініціацію достатньо заповнити форму нижче:E-mail: