F.A.Q.


 

faq1

Хто такі theTrip?

Про сервіс

Майстерня бюджетних подорожей thetrip.com.ua це спільнота мандрівників та тих, хто хоче ними стати. Хочеш у подорож – ми допоможемо спланувати, вже подорожуєш та хочеш поділитись досвідом – тобі також до нас!

Ми допомагаємо навчитись подорожувати цікавіше, частіше та дешевше!

Для кого він?

thetrip.com.ua – сервіс для тих, кому набридли звичайні попсові тури , нецікаві екскурсійні програми та нудні нав’язливі сусіди по автобусу. Для тих, хто хоче вийти за рамки свого досвіду, стати справжніми мандрівниками, відкривати нове та невідоме, для тих кому бачити дива світу з книжок та телевізорів недостатньо.

thetrip.com.ua – для тих, хто іще самостійно не подорожував, але дуже хоче почати. Для тих, хто хоче навчитись витрачати менше коштів на організацію, а більше на задоволення. Для тих, хто вже подорожував, але не має часу зайнятись організацією.

thetrip.com.ua – для тих, хто вже має досвід подорожей та хоче ним поділитись з іншими.

Що ми робимо?

Ми ваші консультанти – помічники в організації самостійних бюджетних подорожей.

У нас ти можеш:

 • спланувати її самостійно, використовуючи поради нашого блогу
 • поділитись своїм досвідом – стати автором блогу або менеджером по новим маршрутам 

Звичайна турагенція / самостійне планування подорожі/ thetrip.com.ua, що краще для мене?

Якщо ви любите подорожувати, і хотілося би робити це частіше; якщо вам цікаве не лише історичне життя міста, але й сучасне; якщо ви давно мріяли самостійно складати план відпочинку – то вам до нас!

Насправді, все, що робимо ми, ви можете зробити і самостійно, скориставшись інтернетом, та витративши це чимало свого дорогоцінного часу. Але ми, маючи багаторічний досвід подорожей та планувань робимо це якісніше та швидше. Звернення до нас може стати вашим першим кроком до самостійних подорожей!

Але якщо ви відчуваєте себе спокійно під наглядом гіда та іще двадцяти туристів, що подорожують разом із вами; якщо вас влаштовує нудна туристична програма та затесані маршрути; якщо, не маючи достатньо коштів на літак ви спокійно можете висидіти 24-72 години у автобусі; якщо готові віддавати шалені гроші аби позбутись стресу від походу у посольство; та навіть натяки на спроби поспілкуватись іноземною мовою викликають у вас “гусячу шкіру”, то звернутись у звичайну турагенцію – це саме варіант для вас.

Турагенція thetrip.com.ua Самостійне планування подорожі
плюси
 • отримуєте готовий маршрут
 • отримуєте повний пакет послуг: квитки, проживання, екскурсії
 • візу і страхування оформлюють за вас
 • маєте гіда, який буде вирішувати організаційні питання
 • подорожуєте у групі співвітчизників, не почуватиметесь себе самі
 • при купівлі “гарячого” туру можете добре зекономити
 • з нами ти подорожуєш цікавіше (маршрут повністю під твої індивідуальні побадання), частіше та дешевше (через економію коштів може вистарчити на дві поїздки)
 • маєш ті самі плюси, що й при самостійному плануванні подорожі
 • економиш кошти на подорожі та час на плануванні
 • отримуєш готовий індувідуальний маршрут і не витрачаєш час на нудну частину – планування
 • отримуєш поради щодо того, як уникнути частих помилок при самостійних подорожах
 • сам обираєш куди коли і з ким тобі їхати
 • повна свобода у виборі
 • можливість зекономити більше через відсутність накруток турфірм
 • відчуваєш себе справжнім мандрівником, а деколи навіть місцевим. Можеш легко спілкуватись з місцевими жителями та дізнаватись нове про місце, до якого ти приїхав
мінуси
 • не можна змінювати маршрут, а вам не завжди цікаво саме те, що збираються освітлити гіди
 • не маєш можливості позбутися нав’язливої компанії, якщо не сподобались люди з якими їдеш – доведеться терпіти
 • почуваєш себе під постійним наглядом, не відчуваєш свободи
 • маєш чітко дотримуватись розкладу групи не можеш змінювати тривалість перебування у тих місцях, що тебе цікавлять більше
 • почуватимеш себе лише туристом бо спілкуєшся лише зі своїми
 • часто буває, що до тебе перестають добре ставитися як тільки ти проплатиш всю вартість туру :)
 • візу ви відкриваєте самостійно, але отримуєте індивідуальну консультацію та моральну підтримку
 • візу доводиться відкривати самостійно
 • витрачається багато часу для того, щоб розробити маршрут, знайти дешеві квитки і хороше житло
 • через брак досвіду самостійних подорожей можеш припуститися багатьох організаційних помилок

 

 

Історія майстерні

Історія theTrip почалась у 2006 році, коли дуже хотілось подорожувати, але  ціни турагенцій та маршрути аж ніяк не влаштовували.  Хотілось побачити  справжні міста , а не лише їх туристичне обличчя, навчитись говорити іноземною мовою… або хоча б попрактикуватись у мистецтві розуміння навколишнього світу без знання жодної .

З цього часу ми почали  планувати самостійні подорожі  для себе та друзів,  допомагали відкривати візи  самостійно. І це стало чудовим хобі.

14 лютого 2013 року наше хобі перетворилось на офіційний професійний сервіс доступний усім.

Ми мріємо подарувати українцям те, чого так не вистачало колись нам – можливість подорожувати частіше та цікавіше.

Подорожуючи самостійно Ви перетворюєтесь з туриста на справжнього мандрівника! Всі цікавості лише Вам, місце подорожі – Ваша мрія, а ми – ми просто Ваші помічники.

Який механізм роботи сервісу theTrip?

Як це працює

  Крок 1. Заповніть заявку. Ви визначаєтесь з деталями подорожі, що бажаєте здійснити та заповнюєте

Крок 2. Отримайте маршрут.  Протягом 3х робочих днів ви отримуєте попередній розрахунок. Ми будемо шукати найкращі пропозиції, у заданому періоді часу і заданому напрямку, який ви оберете. Вартість ви зможете побачити після нашого першого розрахунку. І вже у ньому ви іще 2 рази зможете вносити незначні зміни – +-дні, види проживання, можна додати міста по маршруту (але якщо ваше замовлення, на приклад, подорож у Брюгге перетвориться на Італію , тоді потрібно буде подавати нову заявку, і робити нову передоплату). Після погодження маршруту Ви проплачуєте гонорар повністю, і з нашою допомогою,  купуєте / бронюєте квитки та житло (потрібно аби у Вас була платіжна картка) і самостійно подаєте документи на візу. Консультацію щодо її відкриття ви отримуєте у нас безкоштовно.

Крок 3. Відправляйтесь у подорож.

Що і коли я маю сплачувати?

Порядок внесення проплат:

1. Передоплата сплачується одразу після заповнення заявки на розробку маршруту (сума згідно з тарифами). Включає в себе попередній розрахунок вартості маршруту та можливість внесення у нього незначні зміни 2 рази. Не повертається при нездійсненні подорожі за даним маршрутом.

2. Повна проплата послуг.  Вноситься після погодження маршруту (сума за вирахуванням суми передоплати, згідно  з тарифами).

3. Купівля / бронювання квитків та житла.  Зазвичай одразу треба вносити 100% вартості квитків (часто їх вартість не підлягає поверненню, бо квитки акційні, тому вони дешевші, але цей ризик вартий того аби подорожувати частіше – перевірено на собі : ) та 5-30% від вартості проживання (решту оплачуєте на місці). В поодиноких випадках потрібна 100% оплата житла. Бронювання / купівлю житла та квитків ви здійснюєте самостійно, таким чином ваші особисті та фінансові дані не передаються стороннім особам.

  Візу хочу! Що робити?

Чому варто відкривати візу самостійно?

Турагенції багато років працювали над створенням міфу важкості отримання візи. І це зрозуміло – на кожній візі вони заробляють 300-400% від її вартості. І, при цьому, справжньої гарантії отримання візи ви не гарантують!!! Адже ці кошти краще витратити на себе під час подорожі, правда?

Насправді отримати візу самостійно легко! Для цього лише потрібно подати ті ж самі документи, що й у турагенцію (лише анкету самостійно заповните, адже це не важко) та виділити трохи часу (3-4 години на різні формальності та проїзд).

Але тут ви економите кошти та повністю контролюєте процес подачі документів. Навіщо вам бізнес віза, з якою у вас скоріше всього виникнуть проблеми на кордоні, якщо вам потрібна всього-на-всього туристична?!

Чи страшно відкривати візу самостійно?

Зовсім ні – просто трохи незвично з першого разу, але із кожним наступним упевненості ставатиме більше :) Більше про міфи про відкриття віз читайте  тут.
Згідно статистичних даних, кількість відмов у візах для українців складає всього 3-4% із загального обсягу видачі віз.

Основні причини для відмови:

– надання недостовірної інформації про себе
– подання документів не в те посольство :) – часто люди йдуть відкривати візи через Польщу (в одному з найсуворіших, насправді), навіть коли туди не їдуть
– судимості
– політичні суперечки між країнами (тут ви вже ніякого впливу не матимете – відмовлять всім)
– спроби відкриття через третіх, осіб (часто ви не можете перевірити законність їх дій)….та й замість візи вам можуть видати псевдовізу, що на кордоні не пройде.

Якщо зовсім страшно – візу можна відкрити і через операторів, але це додаткові гроші. А додаткових гарантій Ви не отримаєте. Якщо вже посольство вирішить вам відмовити то так ви втратите іще гроші, що витратили на їх послуги.

Які потрібні документи для візи?

Кожне посольство має свої особливості прийому документів (тут ми вам допоможемо розібратись), але деякі з них є обов’язковими для всіх країн Шенгену.

Основні документи для отримання Шенгенської візи з метою туризму:

 • візова анкета
 • два фото 3,5*4,5см
 • закордонний та громадський паспорти та їх копії
 • документ що підтверджує наявність достатнього фінансового забезпечення під час перебування закордоном (сума 40-60 євро на день)
 • документ, що підтверджує вашу зайнятість (робота / навчання / тощо)
 • документи, що підтверджують купівлю / бронь житла та транспорту

Залишились питання? Пиши на e-mail: info@thetrip.com.ua

logo-1

9a4171cdd37a15c5942089eed6f69e9a

theTrip – спільнота просунутих мандрівників

Ставай одним із нас – аби пройти ініціацію достатньо заповнити форму нижче:


E-mail: