Фестивальний сезон у розпалі – 5 подій на березі моря до кінця літа!


fest1

Половина літа вже минула, але це не означає, що ви пропустили всі веселощі, якщо ще не встигли нікуди виїхати з міста. Популярність різноманітних тематичних та музичних фестивалів просто шалена цього року, а всі соцмережі просто вибухають від величезної кількості подій, серед яких неважко розгубитися. Для фанатів активного відпочинку, музики, йоги та інших літніх радощів пропонуємо підбірку фестивалів, на які варто звернути увагу.

CRAZZZY DAYS – 20-25 серпня – crazzzy.com.ua

crazzzydays
У рамках цього фесту зможете послухати популярних українських виконавців – ONUKA, Бумбокс, и The Maneken, Dvoe, Tape Flakes та інші. А також спробувати не менш популярні сьогодні види водного спорту – кайтсерфинг, вейкскейтинг, скімбординг, флайсерфінгу, слеклайн та стрибки на батуті, прийняти участь у майстер-класах та щоденних заняттях з йоги. Фестиваль проходить на березі моря у селищі Лазурне, Херсонської області.

 

 

 

 

Z-GAMES – 20-24 серпня – z-games.com.ua

zgamesІще один не менш масштабний фестиваль для фанатів спорту та вечірок. Організатори події обіцяють порадувати різноманітною спортивною програмою: вейкбординг, кайтбординг, скімбординг, слеклайн, паркур, джет-скі, міжнародні змагання з dirty jumping. А також цікавим музикальним лайн-апом: Noize Mc, Брутто, Tesla Boy, O.Torvald, Fontaliza, Secret Avenue та інші. Ну і найважливіше для жителів задушливого міста – сонячне чорноморське узбережжя. Отож, збирайтеся – 50 км від Одеси, селище Кароліно-Бугаз, станція «Ліманська».

 

 

 

KOKTEBEL JAZZ FESTIVAL – 23-30 серпня – koktebel.info

koktebeljazzЛегендарне свято Nu Jazz і моря цього року обіцяє виступи гуртів 5′Nizza, Cepasa, Крихітка, Paris Monster, Undiscovered Soul, гурту Серебряная свадьба та інших. А крім сонця, моря, пляжу в рамках події відбудеться фестиваль сучасного мистецтва ARTISHOCK, де можна буде відвідати майстер-класи, лекції, виставки та відео-перфоманси. Відбудеться, як і минулого року, в смт Затока, Одеської області.

 

 

 

 

AVATAR YOGA FESTIVAL 2015 – 10-13 вересня – avatarfest.com.ua

avataryoga
Для любителів і вже обізнаних практиків йоги та всього, що з нею пов’язано радимо відвідати цей фестиваль, що проходить цього року також в смт Затока, Одеської області. Організатори обіцяють майстер-класи, воркшопи та лекції від відомих майстрів йоги, вечірки, арт-події і просто приємну дружню атмосферу на березі моря.

 

 

 

ANOTHERLAND – по 6 вересня – anotherland.com.ua

anotherlandМи вже побували на тижні йоги в рамках цього фестивалю, тож можемо з впевненістю сказати, що туди варто іхати. Тим паче, що краще пляжної лінії і чистішого моря в Україні не знайти. Аж до середини вересня організатори пропонують зручні пакети для проживання та харчування і різноманітну програму: Techno Music Week, Ukrainian Music Week, Deep Music Week та AfterJazz. Вдень можна відпочивати на березі моря, відвідувати майстер-класи та заняття з йоги, а ввечері любителів електронної музики порадують вечірки. Їхати до с.Щасливцеве (біля м.Генічеськ), що в Херсонській області.

Тут ще цікавого:

logo-1

9a4171cdd37a15c5942089eed6f69e9a

theTrip – спільнота просунутих мандрівників

Ставай одним із нас – аби пройти ініціацію достатньо заповнити форму нижче:E-mail:

Ми у соціумі

Powered by WordPress Popup