Фестивальний сезон у розпалі – 5 подій на березі моря до кінця літа!


fest1

crazzzydays
У рамках цього фесту зможете послухати популярних українських виконавців – ONUKA, Бумбокс, и The Maneken, Dvoe, Tape Flakes та інші. А також спробувати не менш популярні сьогодні види водного спорту – кайтсерфинг, вейкскейтинг, скімбординг, флайсерфінгу, слеклайн та стрибки на батуті, прийняти участь у майстер-класах та щоденних заняттях з йоги. Фестиваль проходить на березі моря у селищі Лазурне, Херсонської області.

Z-GAMES – 20-24 серпня – z-games.com.ua

zgamesІще один не менш масштабний фестиваль для фанатів спорту та вечірок. Організатори події обіцяють порадувати різноманітною спортивною програмою: вейкбординг, кайтбординг, скімбординг, слеклайн, паркур, джет-скі, міжнародні змагання з dirty jumping. А також цікавим музикальним лайн-апом: Noize Mc, Брутто, Tesla Boy, O.Torvald, Fontaliza, Secret Avenue та інші. Ну і найважливіше для жителів задушливого міста – сонячне чорноморське узбережжя. Отож, збирайтеся – 50 км від Одеси, селище Кароліно-Бугаз, станція «Ліманська».

KOKTEBEL JAZZ FESTIVAL – 23-30 серпня – koktebel.info

koktebeljazzЛегендарне свято Nu Jazz і моря цього року обіцяє виступи гуртів 5′Nizza, Cepasa, Крихітка, Paris Monster, Undiscovered Soul, гурту Серебряная свадьба та інших. А крім сонця, моря, пляжу в рамках події відбудеться фестиваль сучасного мистецтва ARTISHOCK, де можна буде відвідати майстер-класи, лекції, виставки та відео-перфоманси. Відбудеться, як і минулого року, в смт Затока, Одеської області.

AVATAR YOGA FESTIVAL 2015 – 10-13 вересня – avatarfest.com.ua

avataryoga
Для любителів і вже обізнаних практиків йоги та всього, що з нею пов’язано радимо відвідати цей фестиваль, що проходить цього року також в смт Затока, Одеської області. Організатори обіцяють майстер-класи, воркшопи та лекції від відомих майстрів йоги, вечірки, арт-події і просто приємну дружню атмосферу на березі моря.

ANOTHERLAND – по 6 вересня – anotherland.com.ua

anotherlandМи вже побували на тижні йоги в рамках цього фестивалю, тож можемо з впевненістю сказати, що туди варто іхати. Тим паче, що краще пляжної лінії і чистішого моря в Україні не знайти. Аж до середини вересня організатори пропонують зручні пакети для проживання та харчування і різноманітну програму: Techno Music Week, Ukrainian Music Week, Deep Music Week та AfterJazz. Вдень можна відпочивати на березі моря, відвідувати майстер-класи та заняття з йоги, а ввечері любителів електронної музики порадують вечірки. Їхати до с.Щасливцеве (біля м.Генічеськ), що в Херсонській області.

Тут ще цікавого:

logo-1

9a4171cdd37a15c5942089eed6f69e9a

theTrip – спільнота просунутих мандрівників

Ставай одним із нас – аби пройти ініціацію достатньо заповнити форму нижче:E-mail: