Львів – Стамбул – Львів за 150 EURO вже у вересні!


The following two tabs change content below.

Іван Войтенко

знайшовши квитки закордон майже задарма, зриваєшся з місця, хоч і не знаєш що там, але знехтувати такою можливістю неможливо.

зі Львова до Туреччини!

Втішні новини для любителів відпочинку в Туреччині. Тепер туди можна дістатись самостійно, без туроператорів, а головне дешевше!!

Якщо літо видалось важким робота, сім’я, грошей нема і відпочинок ще не спланували, але хочете полетіти до Туреччини, тоді вивільняйте час у другій половині вересня. У штатному режимі розпочне польоти АтласДжет Україна. Плануючи свій виліт на 18 вересня та повернення 26-го (тиждень у Туреччині), квиток Львів – Стамбул – Львів обійдеться вам у 158 EURO. В цю вартість входить перевезення багажу (25 кг) та закуски. Закуски?? А спиртне ні?

ATLAS

Оскільки з ререгулярністю АтласДжет Україна ще не визначився, звернему увагу на PEGASUS, що виконує рейси чрез день й також літає зі Львова. За планований виліт 20-го вересня й повернення 26-го, квиток по тому ж напрямку Львів – Стамбул – Львів обійдеться вам у 151 EURO і це також із багажем, але без снеків кому вони треба на півтори години перельоту.

PGS

КОРОТКО. Прямий переліт у другій половині версня Львів – Стамбул – Львів за 151 EURO.

Тут ще цікавого:

logo-1

9a4171cdd37a15c5942089eed6f69e9a

theTrip – спільнота просунутих мандрівників

Ставай одним із нас – аби пройти ініціацію достатньо заповнити форму нижче:E-mail: