Літо буде гарячим! 7 найкращих пляжів Европи


The following two tabs change content below.

Таня Абрамова

Засновниця та ідейний керівник at theTrip.com.ua
Перетворюю travel-мрії у реальність :)

1
Пінарелло, Корсика

Скелясті схили біля морських берегів, переповнене ароматом трав повітря, білі піски… Це все є справжнім витвором природи неподалік від бухти Пінарелло. З розмаїттям ресторанів з морепродуктами, старою церквою та пристанями, що видніються з чистої води-саме це і є маленькою ідилією середземноморського пляжного життя.

2

Гранд пляж, Біеріц, Франція

Два казино (Бар’єр та Бельвю) , офіціанти в смокінгах, бутіки вздовж берегової лінії, облаштовані готелі ,- все це нагадує вам про те, що Біеріц впродовж багатьох років є улюбленим місцем відпочивальників та зокрема центром для молодих спортсменів, що займаються серфінгом. А гурмани матимуть змогу поласувати баскською кухнею на обід.

3 (2)

Каньйос де Мека, Іспанія

Пляж став дуже відомим місцем постійних зустрічей хіпі на побережжі Коста де ла Луз. Велика кількість наметів, які каскадом спускаються від дороги вниз до пісків. Ви маєте змогу відвідати східний ресторан, скуштувати приголомшливо смачні мохіто, та, якщо пощастить, ще й потрапити на експромтну вечірку на пляжі.

4 (2)

Сопот, Польща

Слова розсипчастий білий пісок та Польща, мабуть, здаються не зовсім природнім поєднанням, але це дійсно те, що ви можете побачити в балтійському місті-спа Сопот. Чистий пляж є надзвичайно широким, тому він ніколи не буває переповненим, навіть в пік сезону. Будучи місцем відпочинку прусської аристократії, місто було найфешенебельнішим курортом майже ціле століття. Зараз воно може потішити вас також велосипедними доріжками, лісистими пейзажами, а також найдовшим в Європі причалом.

5

Варнемюнде, Німеччина

Варнемюнде пропонує прекрасну відпустку для тих, хто хоче по-справжньому відчути атмосферу Балтики та північної Німеччини. Піщаний пляж, старомодні, проте автентичні кошики з лози, копчена риба. Біля гирла річки Варнов знаходиться маяк висотою 37 метрів, відкритий для туристів. Варнемюнде — це передусім риболовецький порт і курорт. Користується популярністю не тільки серед німців, але й серед скандинавців. У вітряну погоду в небі матимете змогу помилуватися повітряними зміями.

6

Пляж Сагрес, Алгарве. Португалія

Алгарве-прекрасний пляж на побережжі Атлантики, оточений скелями з апельсиновими деревами, а також вражаючими хвилями, що приваблюють серферів зі всього світу. Маленьке містечко Сагрес є воротами до Алентехо-серця португальської агрокультури та до дикої природи парку в Costa Vicentina.

7

Лампедуза, Італія

Найпівденніший острів Італії Лампедуза знаходиться між Мальтою та Тунісом та географічно є частиною Африканського континенту. Найбільший з Пелагських островів, Лампедуза майже безводна та отримує воду лише завдяки дощам. Серед відвідувачів дуже цінована через піщані пляжі,чисту воду кольору бірюзи та захоплююче підводне плавання з аквалангом.

Тут ще цікавого:

logo-1

9a4171cdd37a15c5942089eed6f69e9a

theTrip – спільнота просунутих мандрівників

Ставай одним із нас – аби пройти ініціацію достатньо заповнити форму нижче:E-mail: