Найпопулярніші лоу-кост компанії Європи


The following two tabs change content below.

Таня Абрамова

Засновниця та ідейний керівник at theTrip.com.ua
Перетворюю travel-мрії у реальність :)

low-cost airlines

Нижче перелік найпопулярніших лоу-кост авіаліній Європи. Цей перелік буде постійно оновлюватись, адже часто з’являються нові компанії варті уваги мандрівників.

Також не варто нехтувати і традиційними компаніями перевізниками, адже навіть вони люблять робити подарунки та влаштовувати акції небувалої щедрості. Головне – ловіть момент та плануйте подорожі заздалегідь!

  1. AerArran –  http://www.aerarann.com/ Великобританія
  2. Aero Flight –  http://www.flyaeroflight.de Німеччина – Європа
  3. Air Baltic –  http://www.airbaltic.com Європа
  4. Air Berlin –  http://www.air-berlin.com/ Європа
  5. Air One – http://flyairone.com/ Італія – Європа
  6. BelleAir – http://www.belleair.it/ Італія – Європа
  7. Blue 1 –  http://www.blue1.com Європа
  8. Blue Air –  http://www.blueair-web.com Європа
  9. BMI Baby –  http://www.bmibaby.com Великобританія
  10. Centralwings –  http://www.centralwings.com Польща – Європа
  11. Condor –  http://www.condor.com Європа
  12. EasyJet –  http://www.easyjet.com/ Європа
  13. FlyBe –  http://www.flybe.com Великобританія – Європа
  14. German Wings –  http://www.germanwings.com Європа
  15. Hapag-Lloyd Express –  http://www.hlx.com/en/index.html Європа
  16. Iceland Express –  http://www.icelandexpress.co.uk Рейк’явік – Європа
  17. Jet2 –  http://www.jet2.com Великобританія – Європа
  18. Lauda Air –  http://www.laudaair.com Австрія – Європа
  19. Maersk Air –  http://www.maersk-air.com Копенгаген – Європа
  20. Meridiana –  http://www.meridiana.it Італія – ​​Європа
  21. Monarch –  http://www.flymonarch.com Великобританія
  22. Niki –  http://www.flyniki.at Австрія – Європа
  23. Norwegian – http://www.norwegian.com Норвегія – Європа
  24. Onur Air –  http://www.onurair.com.tr Туреччина
  25. Ryanair –  http://www.ryanair.com Європа
  26. Sky Europe –  http://www.skyeurope.com Європа
  27. Sky Express –  http://www.skyexpress.ru/ РФ
  28. Smartwings –  http://www.smartwings.net Прага – Європа
  29. Snowflake –  http://www.flysnowflake.com Данія – Європа
  30. Spanair –  http://www.spanair.com Європа
  31. Sterling –  http://www.sterlingticket.com Європа
  32. Transavia –  http://www.transavia.com Амстердам – ​​Європа
  33. Virgin express –  http://www.virgin-express.com/ Європа
  34. Volotea – http://www.volotea.com Іспанія – Європа
  35. Vueling –  http://www.vueling.com Барселона – Європа
  36. Wind-Jet –  http://w4.volawindjet.it Італія – ​​Європа
  37. Wizzair –  http://www.wizzair.com Європа
  38. Wow Air – http://wowiceland.co.uk/ Ісландія – Європа

Тут ще цікавого:

logo-1

9a4171cdd37a15c5942089eed6f69e9a

theTrip – спільнота просунутих мандрівників

Ставай одним із нас – аби пройти ініціацію достатньо заповнити форму нижче:



E-mail:

Ми у соціумі 😉

Powered by WordPress Popup