Побачити кашалотів за 28,90 євро – авіа з Європи на Азорські острови!


The following two tabs change content below.

Таня Абрамова

Засновниця та ідейний керівник at theTrip.com.ua
Перетворюю travel-мрії у реальність :)

kit

Авіакомпанія Ryanair вже колись заявляла, що планує запустити лоукости з Європи до США. На 15-20% нови свою обіцянку вже виконали – з квітня 2015 року компанія запускає наступні рейси:

Лісабон – Понта-Делгада (2 рейси на день);
Порту – Понта-Делгада (6 рейсів на тиждень);
Лондон – Понта-Делгада (7 рейсів на тиждень).

Квитки, вартістю від 28,99 євро*, вже у продажу :

rya

* У вартість включене одне місце ручної поклажі вагою до 10 кг з максимальними розмірами 55см х 40см х 20см, плюс 1 невеликий мішок до 35 х 20 х 20см на одного пасажира. Додатково дорослий, що супроводжує дитину віком від 8 днів до 23 місяців, яка сидітиме у нього на колінах, може взяти в кабіну дитячий мішок вагою до 5 кг в додаток до свого багажу.

Також обіцянку запустити рейси на Азорськы острови дала і компанія EasyJet. Планується запустити 4 рейси на тиждень з також з Ліссабону.

Трохи про Азорські острови. Туди найкраще їхати з квітня по жовтень. У цей час в районі островів можна побачити кашалотів і чорних дельфінів. Ці острови для тих, хто бажає провести свій час в розміреним тиші і спокої.

Тут є багато чим зайнятись – від піших прогулянок, до дайвінгу, від розглядання гейзерів до походів у сірні печери чи відвідування вулкану.

Тут ще цікавого:

logo-1

9a4171cdd37a15c5942089eed6f69e9a

theTrip – спільнота просунутих мандрівників

Ставай одним із нас – аби пройти ініціацію достатньо заповнити форму нижче:E-mail:

Ми у соціумі 😉

Powered by WordPress Popup