3 золоті правила мандрівника


The following two tabs change content below.

Таня Абрамова

Засновниця та ідейний керівник at theTrip.com.ua
Перетворюю travel-мрії у реальність :)

Ці правила мандрівника можна дійсно вважати золотими, адже саме завдяки їм ви зможете суттєво знизити витрати на подорож так, що вистачить іще на одну �����И

Правило 1. Плануй завчасно

плануй подорож

Це перше правило мандрівника, адже саме при плануванні за доволі довгий період можна суттєво зекономити.

Економія на транспорті. Ви маєте достатньо часу аби спланувати хороший та бюджетний маршрут та придбати найдешевші квитки. У багатьох авіакомпанія квитки запросто можна купувати вже на наступний рік, за таку довіру вони і роблять хороші знижки, а часто навіть влаштовують додаткові акції для стимулювання продажу квитків наперед.

Економія на житлі. Плануючи заздалегідь вам буде легко знайти житло по-дешевше, і не доведеться погоджуватись на будь-що, як буває коли робиш це у останній момент. Також за цей час ви можете знайти БЕЗКОШТОВНЕ житло, скориставшись одним із закордонних сервісів, в яких місцеві жителі пропонують можливість пожити разом з ними в обмін на приємну компанію та цікаві історії.

Економія на візі. Банально можна зекономити на візовому зборі і платити не подвійний тариф, а звичайний. Також є іще один спосіб здешевити візу – записатись безпосередньо у консульство. Нині при більшості посольств країн Шенгену працюють візові центри, що беруть додаткові 20-30 євро за свої послуги. Якщо ви маєте час, то можете записатись одразу у консульство (зазвичай запис можна здійснити не пізніше ніж за 1,5-2 місяці до подачі).

Правило 2. Бери з собою мінімум речей
baggage

Саме важкенький багаж може перетворити вашу веселу бюджетну подорож на важку і дорогу. Чому так?

Часто бюджетні перевізники обмежують кількість багажу, який можна провозити безкоштовно, до однієї одиниці вагою до 8-10 кг і розміром 115 см (сума 3х вимірів, найчастіше 55*40*20 см). Ці норми стандартні, але у деяких компаніях відрізняються, тож варто звертати на це увагу. Весь інший багаж оплачується додатково. Часто така послуга може коштувати дорожче ніж сам квиток.

Також, якщо ви дійсно їдете мандрувати, вам захочеться бути мобільними та активними, а менший багаж дасть можливість вільного пересування і звільнить час, який часто пропадає на пошук локеру (що додатково іще і кошти зекономить) чи іншого місця для зберігання багажу. І втомлюватись ви будете менше, адже не доведеться це все тягнути на собі.

Правило 3. Читай путівник ДО того як їхати, а не під час подорожі

путівник

Дуже багато мандрівників – початківців цей пункт підготовки пропускають. Адже готові тури добряче розслабляють – ти отримуєш всю інформацію від гіда, правда не завжди цікаву саме тобі, тебе оточують “свої”, що також не зобов’язує для розвитку дару мовлення іноземними мовами.

Але коли ти їдеш самостійно, обов’язково почитай про країну / місце в яке їдеш до поїздки, а вже якщо не встигнеш – не витрачай часу на прочитання путівників у самій подорожі, так можеш весь час і провести. Краще підніми голову та розглядай все навкруги, навіть якщо загубишся все-одно натрапиш на щось цікавеньке, а про те, що це дізнаєшся від місцевого гіда-любителя – це гарантований варіант �����И

Бажаємо подорожувати цікаво, часто та дешево!

Тут ще цікавого:

logo-1

9a4171cdd37a15c5942089eed6f69e9a

theTrip – спільнота просунутих мандрівників

Ставай одним із нас – аби пройти ініціацію достатньо заповнити форму нижче:E-mail:

Ми у соціумі И���