Різдвяні ярмарки Європи – Топ-7 від theTrip


Коли стає холодно, Європа – найкраще місце побачити безліч усміхнених та радісних людей, що зігріють своєю гостинністю душу та допоможуть відчути атмосферу свята по повній. Грудень – саме час відвідати різдвяні ярмарки Європи. theTrip підготував рейтинг найприємніших, найцікавіших та найвеселіших для вас:

7.Прага, Чехія

Prague Christmas Market

Різдвяний ярмарок є невід’ємною частиною цієї пори року так само, як пиво є невід’ємною частиною життя чехів. Ярмарки відкриваються за 4 тижні до Різдва і працюють щодня. “Головний” різдвяний ярмарок, найбільший, найкрасивіший і найбільш відвідуваний проходить на Староміський площі. Тут продають найрізноманітніші ремісничі вироби, в тому числі різьблені дерев’яні фігурки, свічки із бджолиного воску,кераміку,солом’яні прикраси,однак основний акцент все-таки робиться на гастрономічну складову. Опинившись на різдвяній ярмарці в Празі,варто скуштувати традиційні чеські солодощі,наприклад,так звані трдельнікі. Трдельнік -це шматок тіста, обмотаного навколо сталевого стрижня,яке смажиться на вугіллі. Начебто нічого особливого,але секрет трдельніка криється в неймовірно насиченому запаху кориці і цукрової пудри,який,розсіюючись від будиночків з цими ласощами,зводить з розуму ще не спокушених. Щоб не замерзнути,можна гуляти по ярмаркової площі з чашкою грогу.

6.Краків, Польща

krakow december 2011 081

Різдвяна ярмарка відбувається кожного року на площі Ринок у старій частині міста.Крамниці відкриваються у кінці листопада,цього року їх буде 55. В основному продаються традиційні новорічні прикраси.З польського традиційного-дрібнички з кольрового скла ручного розпису. Також будуть проведені вистави на різдвяну тему.

5.Стокгольм, Швеція

sthlm_christmas

Стокгольмська ярмарка проводиться щорічно з 1903. Тут ви зможете посмакувати традиційними шведськими закусками:лосось,копчені сосиски,червоне місцеве вино “glögg”,сир,оленина та солодощі,вироби з марципану. Також ви зможете придбати дерев’яні вироби високої якості. На цій ярмарці ви маєте можливість познайомитися з давніми шведськими традиціями ремесел та керамікой з півдня Швеції.

4. Кельн,Німеччина

Cologne cathedral Xmas Mkt

Цілком справедливо назвати Німеччину країною легендарних Різдвяних ярмарків. Саме тут витоки цієї традиції. Сьогодні тут проходять 4 різдвяних ярмарки. Найвідоміший з них – на площі Дім (Domplatz),навпроти готичного кафедрального собору. На цій ярмарці великий вибір дерев’яних ляльок,дитячих іграшок та ялинкові прикраси. Спробуйте смажений мигдаль з гарячим вином,смак незабутній.

3. Цюріх,Швейцарія

weihnachten_zurich1

У Цюріху діє 12 ярмакок. Кожна з них особлива. Одна із основних-ярмарка на головній залізничній станції міста. Близько 150 декораваних лавок з новорічною темою. Встановлена велична головня різдвяна ялинка,вона декорована 7000 блискучими кришталевими прикрасами.

2. Брюгге, Бельгія

a_bruja-a

У Брюгге,Бельгії є не один ярмарок. Головна ярмарка знаходиться на головній міській площі,де є безліч дерев’яних магазинчиків з великим різноматтям,де ви зможете купити шоколад,кераміку та багото чого іншого. Також там встановлений льодовий каток біля міської ратуші. Все це створює незабутню атмосферу міста з історією.

1.Відень, Австрія

c32108a38bcc38e99a4339f250532af4

У Відні взимку будують діяти 13 ярмарок. Відомі площі перетворяться у чарівну ярмарку. Аромати випічки та гарячий пунш створять незабутню атмосферу. Ви зможете купити різдвяні подарунки вироблені вручну місцевими майстрами та подарувати сім’ї та друзям. Також ви маєте можливість спробувати безліч цукерок та солодощів. Зіграваючі напої наповнять вашу душу теплом та затишком. Це місце #1 не лише для дітей,а також і для дорослих.Це радість для кожного.

Тут ще цікавого:

logo-1

9a4171cdd37a15c5942089eed6f69e9a

theTrip – спільнота просунутих мандрівників

Ставай одним із нас – аби пройти ініціацію достатньо заповнити форму нижче:E-mail: