Як зекономити під час подорожі? 3 підказки мандрівникам.


The following two tabs change content below.

Таня Абрамова

Засновниця та ідейний керівник at theTrip.com.ua
Перетворюю travel-мрії у реальність :)

39

Ці 3 підказки мандрівникам допоможуть Вам відчути суттєву економію коштів під час подорожі.

Обирайте економічні варіанти транспорту. Бюджетні авіалінії (лоу-кост авіація) це вигідна заміна традиційним, часто невиправдано дорогим рейсам традиційних компаній. В цілому, економія на одному квитку може скласти до 90 відсотків. Варто відзначити, що у бюджетних авіаліній є ряд відмінностей, а саме:

Традиційні авіалінії

Бюджетні авіалінії
Їжа на борту входить у вартість Їжа на борту не входить у вартість
Літаки прилітають в центральні аеропорти Літаки прилітають в невеликі аеропорти
Можливе бронювання квитка Неможливе бронювання квитка, тільки повна оплата
Є конкретне місце в літаку, вказане на квитку На квитку не вказано місце, воно займається у вільному порядку
Немає доплати за багаж (до 20 кілограмів) У більшості авіаліній потрібна доплата за багаж крім ручної поклажі

Насправді Ви майже не відчуєте сильних обмежень. Адже середній переліт між країнами Європи займає до 1,5 години. Тож обійтись без обіду можна дуже легко, підкріпившись перед вильотом. Можна не платити зайвого, якщо із речей у Вас з собою у буде лише маленька сумочка із парою футболок та фотоапаратом (цього достатньо на коротку подорож на вихідні).

Обирайте економічні варіанти проживання. Якщо Ви їдете за враженнями та хочете подивитись місто, а не проводити увесь день у готелі. Платити зайвого Ви не бажаєте, і Вас влаштує просто мати дах над головою уночі – Вам точно підійде варіант проживання у хостелі. Хостел – схожий на гуртожиток міні-готель. Особливістю хостелів є те, що вони надають найнеобхідніше для відпочинку – спальне місце без додаткових зручностей. Номери можуть вміщувати від 1 до 22 осіб, у вартість може входити сніданок, або його можна замовити за зовсім символічну суму, починаючи з 1 євро. Зазвичай у вартість включено постільну білизну, рушник, WiFi. У номерах на невеличку компанію з 1-3 чоловік є душ і туалет. Ціна за ніч починається з 5 євро, і залежить від кількості людей у кімнаті. Власники хостелів зазвичай сім’ї, так що атмосфера там дуже привітна. Також проживання у хостелі допоможе Вам легко завести нових друзів для огляду околиць.

Харчуйтесь самостійно, або у закладах для місцевих. У Європі дійсно цінують робочу силу, тож за сервіс у ресторані Вам доведеться викласти чималу суму. Але якщо Ви будете готувати самостійно (зазвичай кухні є у кожному хостелі), або будете уникати ресторанчиків для туристів, Ви відчуєте суттєву економію. До того ж відвідувати заклади для місцевих набагато цікавіше. По-перше Вам доведеться повчити місцеву мову та потренувати свої комунікативні навички для того, щоб здійснити замовлення. По-друге Ви зможете познайомитись із місцевими та більше дізнатись про місто, а можливо навіть знайдете захопленого гіда. По-третє Ви зможете насолодитись дійсно місцевими стравами без зайвих доплат.

Тут ще цікавого: