Залягти на дно у Брюгге (8 днів – 440 євро з авіа)


The following two tabs change content below.

Таня Абрамова

Засновниця та ідейний керівник at theTrip.com.ua
Перетворюю travel-мрії у реальність :)

 

Anochecer en Brujas

Чудове місце, щоб відпочити на травневі свята та нагода побачити цікаву процесію святої Крові, що відбудеться 09.05.2013 у Брюгге.

Процесія святої Крові – це урочиста релігійна хода, яка проходить в Брюггее у день Вознесіння Господнього (четвер, 40-й день після Пасхи). В ході процесії частинки святої Крові, що зберігаються в базиліці святої Крові, та інші цінні церковні реліквії проносяться по місту.

Найперша згадка про процесії відноситься до 1291 в одному із літописів, де говориться, що гільдії були зобов’язані брати участь у ній. Імовірно, свята кров до цього періодично виставлялася в церкві, а пізніше з цієї традиції виросла ціла процесія.

Процесія проходить з 1303 року з невеликими перервами до сьогоднішнього дня. Оскільки реліквія належала місту, то ця подія мала офіційний цивільний характер, в якому брали участь міські радники, ремісники, представники військового стану і, зрозуміло, духовенство. У 1578 році у зв’язку з релігійними конфліктами було прийнято рішення не виносити реліквію за межі міських стін, а потім і сама хода заборонили до 1584 року, так як в Брюгге був встановлений кальвіністський режим. В період контрреформації в 17-18 століттях традиція була відновлена. Під час французької окупації хода знову не проводилося до 1819 року.

У 20 столітті до сценарію процесії були внесені зміни. Вона задумана в стилі «золотого століття» Брюгге, яким для нього стало 15 століття. Тоді це був жвавий комерційний центр, один з головних портів і резиденція герцогів Бургундських. Саме цей період був відзначений розквітом живопису і появою фламандських примітивістів.

Хода складається з декількох частин – Старий Завіт, Новий Завіт, історична секція і шанування святої Крові. Крім служителів католицької церкви в процесії беруть участь представники католицької церкви зі всього світу. Хода супроводжується танцями, виступом музичних колективів, в ньому бере участь більше 3 000 жителів міста.

Процесія святої Крові внесена до переліку шедеврів усної та нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Деталі маршруту:

Планували на травень за 3 місяці (пам’ятайте, чим раніше плануєте – тим дешевше подорожуєте).

Ви можете замовити прорахунок вартості за даним маршрутом на теперішні дати, додавати та прибирати міста по маршруту. Або замовити будь-який інший маршрут аби відправитись у подорож своєї мрії!

Тривалість: (8 днів)

Вартість розрахована на одну людину, включає весь проїзд, проживання (хостел у центрі міста + сніданки), вартість послуг the Trip.

Проїзд:

Авіа – Поїзд – Брюгге (8 днів)

Поїзд – Авіа  – Київ

Замовити подорож

Тут ще цікавого:

logo-1

9a4171cdd37a15c5942089eed6f69e9a

theTrip – спільнота просунутих мандрівників

Ставай одним із нас – аби пройти ініціацію достатньо заповнити форму нижче:E-mail:

Ми у соціумі 😉

Powered by WordPress Popup