Шенгенська віза самостійно – без проблем! 5 міфів вигаданих турагенціями


The following two tabs change content below.

Таня Абрамова

Засновниця та ідейний керівник at theTrip.com.ua
Перетворюю travel-мрії у реальність :)

travel-visa

В даній статті ми розповімо про те, як можна легко отримати Шенгенську туристичну візу самостійно та розвіємо міфи, вигадані навмисно тур агенціями, які вже багато років приносять їм прибуток.

Компанія theTrip навчає самостійно відкривати візи, допомагає консультаційно та морально. Візові консультації безкоштовні для клієнтів, що замовили повне планування подорожі. Замовити консультацію Ви можете за тут.

Міф 1. Шенгенська віза коштує дорого (від 350 євро), я не можу собі цього дозволити.
Так, саме у таку суму вам виллється отримання візи при зверненні до компаній, що заробляють на їх відкритті. Насправді, при самостійному зверненні до консульства, Ви витратите всього 35 євро (при зверненні безпосередньо у посольство) або 60 євро (при відкритті через візовий центр).

Міф 2. Потрібно готувати набагато більше документів для самостійного відкриття візи, ніж Ви надаєте до турагенції.

Повний перелік документів варто дивитись на сайті консульства країни в яку Ви їдете. Насправді, перелік документів стандартний, і тих документів, що Ви б надали до турагенції достатньо для самостійного звернення, тож виникає питання – чи є сенс платити у 10 разів більше?

Міф 3. Мені не дадуть візу, бо це моя перша віза у паспорті (краще звернутись до турагенції, аби точно дали).

Все буває в перший раз, і в європейських консульствах це чудово розуміють. До того ж тепер при багатьох посольствах відкрились візові центри, які Вам нададуть чудову інформаційну підтримку при поданні документів. Вимоги у отриманні віз стали менш суворими, тож при наданні достовірної інформації та документів, згідно переліку, дасть вам можливість легко отримати візу самостійно та без зайвих витрат. До того ж турагенції не дають 100% гарантію отримання Вами візи, а користуючись їх послугами, Ви тільки ризикуєте втратити більше при відмові.

Міф 4. Мені не дадуть візу, бо я бідний студент/ безробітний/ у мене маленька зарплатня/ фрилансер/ незаміжня жінка до 30 років (обирайте, що Вам підходить :)))

У посольстві Вам потрібно буде вказати Ваш статус (і тут головне не брехати), але їх більше хвилює те, за рахунок чого Ви збираєтесь існувати під час подорожі. Проблема дуже просто вирішується – Вам необхідно надати доказ того, що на час подорожі у Вас буде достатнє фінансове забезпечення. Згодиться виписка із карткового або поточного рахунку із сумою, необхідною для здійснення подорожі. В середньому вона складає 40 євро на день, але краще звірятись із вимогами на сайті посольства. Навіть якщо особистих рахунків Ви не маєте, достатньо буде надати такі документи від вашого фінансового поручителя (чоловік, батьки).

Міф 5. Мені не дадуть візу у посольстві Іспанії, Франції, Швеції, то ж краще я подам документи у посольство Польщі. При відмові мені більше віз ніхто не дасть.

Розвіюємо міф про те, що посольство Польщі найлояльніше до Українців. Насправді через стереотип, що склався, в цьому посольстві тепер отримувати візи складніше, аніж у інших. Насправді те, в якому посольстві отримувати візу потрібно визначати за країною основного перебування. І насправді, подавши документи до польського посольства із наміром 90% подорожі провести у Німеччині, ви тільки збільшите шанси отримати відмову.

У цій справі головне – чесність! Бажаємо Вам багато подорожей!

Тут ще цікавого: