Подорож, про яку неможливо мовчати. BlaBlaCar – що ж це за сервіс такий?


The following two tabs change content below.

Таня Абрамова

Засновниця та ідейний керівник at theTrip.com.ua
Перетворюю travel-мрії у реальність :)

BlaBlaCar

Вірте ви чи ні, але є багато інших бюджетних можливостей подорожувати Україною, а деколи навіть і закордон, окрім Укрзалізниці чи рейсових автобусів. Сьогодні ми розкажемо вам про класний сервіс, що дозволяє економити кошти на подорожах як самим мандрівникам, так і водіям – BlaBlaCar.

BlaBlaCar

Ідея такого сервісу не нова, скожі платформи існують у різних куточках світу. Взагалі тренд спільного споживання набирає глобального оберту зараз. Люди зрозуміли, що вони зазвичай споживають більше, ніж їм насправді потрібно, а потім мають всі свої сили використовувати на каторжних роботах, аби оплатити рахунки по підтриманню того, що вони придбали. Тому економіка спільного споживання сколихає світ нині – всі починають працювати у ко-воркінгах замість офісів, дехто навіть ділиться своїм власним домом (нині це називається хофіси), велошерінги і т.д.

Отже BlaBlaCar це частина глобального тренду, що вирішує купу наших з вами проблем. Для звичайного мандрівника це можливість зекономити до 70% бюджету поїздки або проїхатись з вітерцем і значно більшим комфортом за ті ж самі гроші. Також під час поїздки вам одразу забезпечені нові знайомства і глибоке задоволення від віри в те, відсутність власного авто у вас глобально впливає на екологію :)

Для власників авто – це можливість, як мінімум, знизити витрати на проїзд, а деколи і безкоштовно проїхатись з однієї локації в іншу (на водієві і так витрати на утримання, авто – ви же про це не забувайте).
Тож даний сервіс дійсно виконує багато соціальних функцій, і що на диво – він повністю безкоштовний. Яким чином вони монетизуються ми поки так і не зрозуміли, але будемо сподіватись, що існуватиме він іще довго і щасливо.


Як же користуватись сервісом?

1. Реєстрація. Нічого легшого і вигадати не можна, у них навіть написано “Реєстрація за 30 сек”. Просто зайдіть на сайт сервісу та зареєструйтесь. Найзручніше це зробити через аккаунт у facebook чи ВКонтанте.

регистрация на BlaBlaCar2. Заповнення профілю. Наступним кроком вам потрібно заповнити свій профіль – потрібно вказати ваші вподобання. Те, наскільки ви балакучі, чи норм те, що хтось (або ви самі) буде курити, наскільки прийнятка гучна музика та чи зможете ви спокійно всидіти поруч із милим песиком, що облизуватиме ваше обличчя кожні 5 хв.

01Додайте ваше фото, можете при бажанні написати трохи про себе, а також пройдіть підтвердження ваших даних, це спростить у майбутньому процедуру пошуку авто або попутників. Для власників авто необхідно заповнити дані і по автомобілю.

3. Подайте заявку на пошук попутників або знайдіть авто. Власникам авто необхідно створити маршрут, створити його надзвичайно лекго – просто заповніть форму. Вам необхідно буде вказати місто (при бажанні навіть адресу) виїзду та приїзду, а також час, в який ви плануєте виїзд.

BlaBlaCar - регистрация водителяДля тих, хто власного авто немає, а шукає зручний спосіб доїхати з пункуту А до пункту Б, все іще простіше – просто введіть у пошуковому полі сайту ваш пункт відправки та призначення, і обирайте авто, що поїде у зручний для вас час. У сервісу є багато фільтрів, які ви можете виставити для більш точного пошуку.

3Ціни наджвичайно радують, особливо якщо врахувати те, що часто тут і час виїзду зручніший і вас можуть забрати/підвезти не лише до вокзалу, але й прямо до вашого дому (залежатиме від того, як домовитись).

4. Оберіть авто і відправляйтесь у подорож! Коли ви обрали варіант, що вас влаштовує – перейдіть на профіль поїздки. Там ви зможете знайти більше інформації про водія, про саме авто та маршрут, а також почитати відгуки. Саме відгуки тут в даному сервісі грають важливу роль. Модератори сервісу дуже уважно слідкують за всіма учасниками, і при виникненні якихось негативних відгуків одразу видалають порушників з ресурсу. Це дуже важливо, адже BlaBlaCar призначений саме для звичайних людей, які просто хочуть знизити витрати на свої поїздки, а не на перевізників, що роблять це на платній основі.

BlaBlaCarДля того, аби забронювати собі місце необхідно натиснути кнопку “Зв’язатися з водієм” і написати коротке повідомлення власнику авто. Протягом однієї хвилини після цього ви отримаєте SMS-повідомлення! про те, що ви почали користуватись сервісом. Одразу місля SMS вас стане доступним номер телефону водія, на який найкраще одразу і зателефонувати та обговорити всі деталі поїздки, узгодити місце, час та інші нюанси, що вас можуть хвилювати.

На практиці вся ця процедура займає АЖ 3-7 хв!

Тож це все насправді дуже легко, цікаво і зручно – користуйтесь і подорожуйте частіше! А, якщо самостійно не виходить спланувати подорож – звертайтесь до нас, ми всьому навчимо 😉


P.S. З власного досвіду скажу, що ПЕРЕД поїздкою дійсно важливо задати питання водієві про речі, які вас дійсно можуть хвилювати під час подорожі. Коли я вирішила скористатись цим сервісом вперше я настільки поспішала, що впустила момент аби запитати про маленькі нюанси такі, як …”а яку музику ви будете голосно слухати?” (на BlaBlaCar є значок про гучність музики – зверніть на це увагу), “чи ви курите прямо в машині чи будете виходити?” (хоча і так зрозуміло, що навіть якщо людина вийшла, то повернеться з гарненьким штином. І все одно не у запаху же річ, а у шкідливості).

Отже суть в тому, що через мою власну неуважність, перша поїздка була менш комфортною ніж могла би бути, але попри туц-туц-туц з дуже негативними установками (таааак слова і звуки мають на нас сильний вплив, тож оточуйте себе звуками, що робитимуть вас кращими :) люди були дуже привітні і з ними було про що поговорити, а приємним бонусом було те, що вони підвезли мене прямо до “пункту призначення”. Тож місія моя була виконана, а я задоволена тим. Тож сама подорожую так і вам раджу 😉

Тут ще цікавого:

logo-1

9a4171cdd37a15c5942089eed6f69e9a

theTrip – спільнота просунутих мандрівників

Ставай одним із нас – аби пройти ініціацію достатньо заповнити форму нижче:E-mail:

Ми у соціумі 😉

Powered by WordPress Popup