5 корисних думок про призначення


The following two tabs change content below.

Таня Абрамова

Засновниця та ідейний керівник at theTrip.com.ua
Перетворюю travel-мрії у реальність :)

largle

Минулого разу я розповідала про те, в чому ж вигода слідувати своїм призначення. Велике спасибі тим, хто написав листи зі своїми відкриттями. Дуже приємно знати, що ми трансформуємося разом :)

Цікаво розуміти те, що насправді нам лише потрібно більше спілкуватись з самими собою (невеличкий трюк по тому, як це можна робити працюючи у на звичайній 9-18 роботі і маючи всього 11 хвилин на день, я розповідала раніше) аби направляти свою діяльність у те русло, від якого нам буде щасливо.

Я також колись чесно відпрацювала 5,5 років на роботі заради роботи, а після звільнення пройшла цікавий шлях до того, що я маю зараз. Тепер я точно знаю свої мрії, що мають тенденцію часто збуватись, займаюсь декількома справами, які приносять користь іншим, а мені радість, маю можливість, за бажанням, подорожувати, або не подорожувати :)

Зараз не даватиму «врєдних советов», я відправилась у вільне плавання дуже різко, чого вам НЕ рекомендую. Все ж таки варто це робити поступово. Коли ти вже знаєш, що так, як є зараз це так як має бути, не так як ти хочеш…наступним спливає питання: «А як же я хочу?». Чесно, я тоді не знала. І перші 1,5 роки йшла методом наукового тику, було важко і боляче. Це допомогло мені трохи більше про себе дізнатись, але не дало найважливішого – вектору направлення і ясної цілі того, що я роблю…а головне навіщо?

Довга дорога гордості

Мені пощастило, що вже через 1,5 роки до мене дійшло, що варто знаходити наставників і вчителів у тій сфері, які мені здаються привабливими, як розвиток мого майбутнього. І це дало свої результати. Звісно, своїми сласними зусиллями ми можемо досягнути ті самі результати…але скільки часу нашого життя пройде?

Наставництво – як ліфт, що допомагає поїхати одразу на 27й поверх, не проходячи всі з 2 по 26. Тепер у мене є такі живі люди – вчителі, яким я дуже вдячна, в усіх сферах – від подружнього життя до бізнесу і духовності.

5 корисних думок про призначення, які мені передали наставники

  1. Коли є мета, то знаєш до чого прагнути і перестаєш ходити колами. Поки ти будеш хотіти шукати своє призначення – чи будеш його шукати. Коли ти захочеш ним жити, тоді ти його знайдеш
  2. Наше призначення – стати щасливим таким чином, щоб під час досягнення нами наших цілей всім у світі також ставало щасливо. Успішні люди, тому й успішні, що дотримують простого принципу: спочатку навчися бути щасливим, тим самим заодно і поправиш здоров’я, а гроші до щасливих і здорових самі йдуть
  3. Себе неможливо знайти – себе можна тільки створити (навіть правильніше буде сказати: «створити заново…або згадати»)
  4. Пристрасть не падає з неба як раптове осяяння – вона прокидається в вас поступово, коли ви шукаєте свою справу і намагаєтеся вкласти в неї всю свою душу
  5. Інформація не призводить до трансформації. Щоб щось змінити у своїй долі, потрібна ще практика, дисципліна, терпіння і час. Мало хто виконує те, що написане у такого роду статтях, як ця. Зазвичай всі тільки знають як це робити, але не роблять

F.A.Q по пошуку призначення

Чи було страшно вирішити жити за призначенням?

  • ТАК!

Чи були невдачі?

  • ТАК! Але я би їх просто назвала досвідом, невдач не існує. Є тільки ситуації і наше ставлення до них…хе-хе :)

Чи буду я далі продовжувати?

  • ТАК, звісно :)

І таких питань багато, задавайте свої у коментарях або листах!

Наступного разу поговоримо про основу основ – енергію. І про те звідки вона береться, куди має направлятись і як має використовуватись.

Тут ще цікавого:

Приєднуйся до нас:

Чекаємо на твої листи!

hi[at]Thetrip.com.ua

logo-1

9a4171cdd37a15c5942089eed6f69e9a

theTrip – спільнота просунутих мандрівників

Ставай одним із нас – аби пройти ініціацію достатньо заповнити форму нижче:E-mail: