В чому вигода слідувати своїм призначенням?


The following two tabs change content below.

Таня Абрамова

Засновниця та ідейний керівник at theTrip.com.ua
Перетворюю travel-мрії у реальність :)

large

Чи виникало у вас колись бажання, читаючи success stories в стрічці новин у соц.мережах, історії у Forbes чи інших виданнях, про людей, що знайшли свою справу і стали в ній успішними, знайти таку саму пристрасть і для себе?

У мене колись таке бажання виникло і 3 роки тому я розпочала саме таку історію. До цього я працювала на звичайній офісній роботі з 9 до 18 (хе-хе, всі знаєте, що рідко хто о 18 може піти…у мене було так само, тут вказаний лише офіційний час), стабільна і деколи зростаюча зарплата 2 рази на місяць, 27 днів відпустки…та очі, що не світяться, які були моїми щоденними супутниками.

На той момент внутрішньо було таке враження, що я книжка, яку замість того аби читати поставили підпирати двері. Явно не найкраще використання для книжки, правда? Тобто так, робота відповідала моїм особистим якостям, але у мене їх було іще 90% просто не використаних (і це тільки тих, про які я знала…але тепер, я розумію, що про себе я не знала нічого на той момент).

Коли ми щось не використовуємо, то воно починає банально псуватись, як продукти, які ми купили і поставили у холодильник, а самі не з’їли і ні з ким не поділились. Тож мені сидіти покриватись пліснявою здалось не резонним і я прийняла рішення, що буду щось змінювати.

Перше, що я зробила – це написала резюме і відправила у схожу компанію. Мене вже через годину запросили на співбесіду, а на співбесіді запропонували роботу…але я подякувала їм за те, що вони дали мені зрозуміти, що це не та робота, яку хочу виконувати і пішла.

Після співбесіди я зробила одну маленьку вправу, яка мені дуже допомогла у самовизначенні. Головне – робіть її на папері, а не у голові і не у електронному варіанті – задійте якомога більше своїх органів чуттів.

Маленький урок:

  • Подумайте над тим, що саме вас не влаштовує і ЗАПИШІТЬ це на папері. Адже це може бути взагалі не сама робота, а можливо стосунки у колективі, а можливо все псує саме ваш мотив, а може бути, що ви просто забагато часу приділяєте саме роботі, забиваючі на інші важливі сфери життя…можливо причина дійсно у самій діяльності – може ви з жадібності зайняли чуже місце, а хтось з таким же мотивом зараз виконує вашу роботу. Який варіант саме ваш?
  • ЗАПИШІТЬ який формат роботи для вас є оптимальним (допомога комусь у його справі/фріланс – коли ти один в полі воїн/робота у команді, де ви керівник)? Для деяких людей дійсно природно працювати на когось. В такому випадку може вам дійсно варто змінити начальника. Буває так, що причиною вашої незадоволеності може бути те, що нас дратує, коли нами хтось командує – тоді вихід фріланс або свій бізнес. Єдине, врахуйте чи дійсно цей варіант ваш, бо він потребує чималих зусиль у сторону самоконтролю.

Знаючи що саме вас не задовольняє допоможе вам швидше почати займатись діяльністю за своїм призначенням, яке надає ряд переваг.

В чому вигода слідувати своїм призначенням?

– стаєш щасливим, відпочиваєш, надихаєшся, відновлюєшся прямо на роботі (у мене так часто – ніби пару годин працювала активно, а енергії тільки більше стало і хочеться її направити у творче русло)

– щасливі не тільки ми, а й ті, хто користується плодами нашої роботи (завжди приємно отримувати відгуки від своєї роботи, я їх збираю і перечитую деколи, це дуже заряджає на подальшу роботу)

– ми легко розвиваємось у своїй справі (так, як тільки ти починаєш робити саме те, що тобі призначено, звідкись з’являються всі необхідні можливості, в тому числі і коши, які всі ставлять в кут столу)

І, як приємний бонус, коли ми на своєму місці ми, підтримуємо загальний суспільний порядок та глобальну гармонію :) Тобто завдяки тому, що ми виконуємо саме свої функції все навколо стає екологічнішим :)

А що, якщо не слідувати?

Для людини набагато ліпше виконувати свої обов’язки навіть не досконало, ніж досконало чужі. Краще вмерти, виконуючи свій власний обов’язок, ніж виконувати чужий, тому що йти чужим шляхом небезпечно.

Бхагавад-Гіта 3.35

Робота не по природі призводить до розладів, деградації та хвороб:

  • наші справжні бажання не виконуються
  • виникає незадоволеність
  • поглинає депресія
  • розвивається комплекс неповноцінності
  • внутрішньо є відчуття непотрібності
  • постійно переслідує злість, агресія (як наші, так і оточуючих)
  • росте жадібність, заздрість
  • відбувається деградація особистості, пошук винних навколо себе
  • хвороби стають частішими і більш серйозними
  • виникає бажання інтоксикацій та чуттєвих задоволень

Слідувати чи ні – от в чому питання :)

Я для себе обрала перший варіант – слідувати :) Це просто неймовірно, як невеличка трансформація у голові змінює життя. У наступному пості я більше розповім про призначення, а поки діліться у коментарях або напишіть у листі на hi[at]thetrip.com.ua тим, які у вас результати виконання завдання?

Тут ще цікавого:

Приєднуйся до нас:

Чекаємо на твої листи!

hi[at]Thetrip.com.ua

logo-1

9a4171cdd37a15c5942089eed6f69e9a

theTrip – спільнота просунутих мандрівників

Ставай одним із нас – аби пройти ініціацію достатньо заповнити форму нижче:



E-mail:

Ми у соціумі И�