Дали тижневу відпустку? Куди поїхати?


The following two tabs change content below.

Іван Войтенко

знайшовши квитки закордон майже задарма, зриваєшся з місця, хоч і не знаєш що там, але знехтувати такою можливістю неможливо.

роблячи все в темпі, треба бути обачним

Поки триває літо актуальним залишається питання туристичних поїздок.

Офісні лінивці, у котрих робочий день з 9:00 й чітко до 18:00, завчасно подбали про свій «сонце море пляж шезлонг» у серпні, але для тих «витягує всю контору» й у кого відпустка тільки визначилась або вони просто підозрюють про неї віддати зараз 5 000 грн за round trip у Турцію це very expensive. З іншого боку, ті хто не спокушається авіа перельотами можуть сказати, що далеко не всі хочуть валятись на пляжі всі сім днів й безпробудно пити відпочивати, тим паче у Турції. І це справді так.

Західний напрямок кількаденних мандрівок зараз має найбільший попит. Хтось хоче погуляти у Празі (ну то таке), хтось мріє про вітрильники у Гданську (і зробити селфі на морі в Польщі), ще є й ті, хто хоче відвідати концерт чи фестиваль у Європі (про це у подальших статтях).

«WizzAir» і правда дешеві пообіцяв ), залишаються дешеві автобусні поїздки у Польщу й далі. Що означає «дешеві»? Наприклад з кінця липня 2015 курсуватимуть щоденні комфортабельні автобуси «ECOLINES» зі Львова до Варшави всього за 275 грн. А далі можна запитати як із Варшави злітати на день-другий у культурну столицю Європи, себто Мілан, всього за 1 499 грн туди й назад.

Не важко прикинути в голові, що така поїздка на чотири-п’ять днів по маршруту Львів – Варшава – Мілан – Варшава – Львів стане вам до 2 999 грн (і це з проживанням та перельотами). Класний варіант для мрійників та хіпстерів , котрі хочуть використати тижневу відпустку якщо це взагалі відпустка по максимуму. Більш цікавою така ідея стає в світлі подорожі із друзями або просто парою.

КОРОТКО. Короткі європейські тріпи стають дедалі популярнішими, оскільки «не обтяжують кишеню» й дозволяють відпочивати компанією друзів. Якщо є бажання відвідати Варшаву й Мілан на кілька днів із друзями вже у серпні, достатньо набрати відгулів на роботі, визначитись із друзями коли, запитати the Trip як спланувати не витративши більше 2 999 грн на квитки й проживання.

Тут ще цікавого:

logo-1

9a4171cdd37a15c5942089eed6f69e9a

theTrip – спільнота просунутих мандрівників

Ставай одним із нас – аби пройти ініціацію достатньо заповнити форму нижче:E-mail:

Ми у соціумі И�