Я знаю що я робив цього літа!..Частина 1. The bad


The following two tabs change content below.
Перетворюю travel-мрії у реальність :)

Нам дуже приємно, що наші мандрівники лишають нам свої задоволені відгуки, і навіть готові ділитися своїм досвідом з іншими читачами. Іще одна стаття до циклу “ Школа мандрівника” тепер вже від нашого клієнта :)

Розповідь вирішили поділити на дві частини перша про найпоширеніші помилки самостійних мандрівників, друга вже про все хороше – насолоджуйтесь і частіше відправляйтесь в theTrip!


Наставало літо і я вирішив відірватися від роботи на два тижні – поїхати до Європи подивитися місцеву культуру – Рим, Неаполь, Париж і Амстердам. Хотілося веселої подорожі – тому вирішив поїхати самостійно. Часу на планування було не багато, тому віддав на аутсорсинг візу (відкривав через агентство) і квитки (допомогли theTrip), а сам зайнявся пошуком житла та культурної програми.

Поїздка вийшла супер-позитивною і такою, що запам’ятається на довго. Під час неї з’явився непоганий досвід, яким хочеться поділитися. Почну з не найприємніших моментів :)

Відкривайте правильну Візу

амстердам

У турагенції мені відкрили візу із приємним бонусом – річний мультишенген. Також надали вибір між туристичною та бізнес – бізнес звучало крутіше – її я і вибрав. Країну запропонували Польщу, оскільки туди «легко» відкривати, хоча вона не була в планах. Відкрили швидко і вдало.

Але сталося велике «але» – вся поїздка могла закінчитися ще на самому початку – в Польщі на паспортному контролі. Мене запитали про мету поїздки, відповів по підготовленій «легенді», після чого чемно запросили пройти … що затягнулося на три години. Суворі митники оглянули речі і знайшли у «молодого бізнесмена» квитки до Неаполя, Парижа і Амстердаму, та ще й роздруківку маршруту. Було дуже важко їх переконувати в тому, що мета моєї поїздки – бізнес у Польщі, тому вони мило, але дуже наполегливо, запропонували депортацію, при чому ця послуга була абсолютно безкоштовною ! Переконати мені нікого так і не вдалося, але вийшло розчулити. З обіцянкою, що я скажу, що на митниці сидять “Нормальні (з великої літери) люди, а не якісь мудаки” (вибачте, слова не мої), мені поставили печатку і пустили до Європи.

Правильно розраховуйте відстань до аеропорту

3

Коли мені потрібно було їхати в аеропорт з Польщі – я розрахував час за схемою: 1,5 години на дорогу автобусом + 2,00 на реєстрацію + 1 година запасу = бути на автовокзалі за чотири з половиною години до вильоту. У підсумку майже за п’ять годин до вильоту я вже стояв на касі на автовокзалі, але тут з’явилося друге за поїздку «але» – наступний автобус буде через три з половиною години. Це означало, що рівно до моменту вильоту літака я б дістався до аеропорту. Вихід залишився один – таксі. Мій бюджет був підірваний.

Уважно дивіться на час у квитку

2

При підготовці до поїздки я розсудливо склав і роздрукував таблицю з датами і часом вильоту / прибуття всіх рейсів. У Неаполі в черговий раз приїхав в аеропорт, з’їв смачний дабл-чізбургер і пішов шукати свій рейс до Парижа, вже бачачи Ейфелеву вежу в уяві. Але все навколо різко перевернулося, коли я знайшов свій рейс зі статусом «registration closed» за 5 хв до відправлення. Я не міг повірити – адже перевіряв час вильоту кілька разів! А виявилося от як таке сталося: в моїй супер-класної таблиці в графі Неаполь-Париж під «Неаполем» написано час вильоту з Неаполя, а під «Парижем» час приземлення в Париж. Ось і думаючи про Париж, я переплутав час і спізнився на літак.

Такі ось неприємності мене підстерегли під час поїздки, та так і не змогли зіпсувати море задоволення і гарних вражень, знайомств і спілкування, отриманих за час мого двотижневої подорожі. А про хороше ще обов’язково напишу в наступному пості!

Тут ще цікавого:

logo-1

9a4171cdd37a15c5942089eed6f69e9a

theTrip – спільнота просунутих мандрівників

Ставай одним із нас – аби пройти ініціацію достатньо заповнити форму нижче:E-mail:

Ми у соціумі И���